Konsultant Edukacyjny

Jesteśmy liderem w branży usług edukacyjnych. Zajmujemy się wsparciem rozwoju młodzieży szkolnej, pracowników administracji publicznej, biznesu i osób indywidualnych.  Naszym klientom proponujemy organizację zajęć dla młodzieży, szkoleń i usług doradczych dla firm i instytucji, prowadzimy również szereg badań społecznych oraz eventów i kampanii informacyjnych. Obecnie Poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko Konsultanta Edukacyjnego:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres [email protected]

 

Kogo szukamy:

Nasz idealny kandydat to osoba z wykształceniem wyższym związanym z edukacją (pedagogika), naukami społecznymi (socjologia) lub pokrewne (jak komunikacja, zarzadzanie).
Poszukujemy osób umiejących szybko nawiązać relację z innymi, energicznych, umiejących sprawnie artykułować swoje myśli.
Cechą niezbędną u naszego kandydata jest nastawienie. Pracy powinna przyświecać chęć odniesienia sukcesu i potrzeba rozwoju.
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w zawodach usług społecznych (oświata, pomoc społeczna) lub sprzedażowych (obsługa klienta, handel, sprzedaż i telesprzedaż)
Konieczna jest podstawowa znajomość pakietu MS Office tj. Word, Excel, Outlook

 

Co proponujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie, na którego wysokość możesz mieć wpływ, ponieważ uzależnione jest od wyników pracy. Osoby o ponadprzeciętnych wynikach osiągają znacznie więcej niż średnia krajowa…
Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności, dzięki jasnemu systemowi awansów. Zaczynając jako Konsultant możesz awansować w czasie 1-1,5 roku na stanowisko Doradcy (wiąże się to z rozwojem szeregu kompetencji jak wystąpienia publiczne czy negocjacje, oraz znacznym powiększeniem wiedzy z zakresu metod i technik edukacji czy ewaluacji projektów), następne awanse tj. kolejne 1-1,5 roku to już stanowiska kierownicze na których głównie rozwijane są kompetencje zarządcze jak delegowanie zadań, kształtowanie procesów, motywowanie. 
Stabilne zatrudnienie, ponieważ jesteśmy firmą świadczącą usługi m.in. dla administracji publicznej, realizujemy zadania które są określane odpowiednimi ustawami. Dlatego możesz mieć pewność że możemy dostosować ofertę do potrzeb rynku a popyt na nasze usługi nie będzie malał.
Stabilizację oznacza również umowa o pracę, którą podpiszemy po okresie próbnym, który trwa najdłużej 3 miesiące, zazwyczaj jednak już po miesiącu wiemy co robić dalej.
Dogodne warunki pracy w godz. 8.00-16.00, od poniedziałku do piątku i w dobrej lokalizacji (okolice Rona Matecznego) która w wielu przypadkach umożliwia dojazd bez przesiadek.

 

Zadania na stanowisku:

Praca polega na pozyskaniu i utrzymaniu długofalowej relacji z Klientem. W dużej mierze liczą się umiejętności interpersonalne. Twoim głównym zadaniem będzie sprzedaż naszych usług.
Zanim pozwolimy Ci odwiedzić naszego Klienta bezpośrednio i reprezentować firmę, musimy wiedzieć że możemy sobie na to pozwolić. Dlatego pierwsze pół roku Twojej pracy to w głównej mierze praca biurowa, przy komputerze i telefonie.
Oprócz kontaktu z Klientem, ważnym zadaniem jest przygotowanie niezbędnych dokumentacji jak: umowy, sprawozdania, raporty itp.
Własne pomysły – za to cenimy ludzi. Jeżeli Twój pomysł wydaje się być racjonalny (nowa usługa, ulepszenie istniejącej) pozwalamy Ci go zrealizować i otrzymać stosowne premie.

 

Dowiedz się więcej o naszym Centrum