PR / Doradcza

 

Od niespełna dziesięciu lat funkcjonujemy na rynku doradztwa. Specjalizujemy się w zakresie zagadnień związanych z zagrożeniami społecznymi jak alkoholizm, narkomania, nikotyna, jak i przemoc, problem bezrobocia, niepełnosprawności czy inne formy wykluczenia społecznego. Pracowaliśmy dla międzynarodowych i krajowych firm, jednostek administracji publicznej (ministerstwa, agencje)  oraz wszelkiego rodzaju samorządów. Realizujemy projekty edukacyjne, badawcze i oraz eventowe w których uczestniczą całe społeczności lokalne – dorośli (w tym przedstawiciele różnych zawodów usług społecznych), dzieci i młodzież. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i odpowiednimi zasobami, które pozwalają nam realizować duże, ogólnopolskie projekty mające na celu rozwijanie świadomości zarówno młodzieży jak i osób dorosłych. Posiadamy bogate portfolio schematów, rozwiązań i gotowych narzędzi do pracy. 

 

 

Firmom PR i doradczym oferujemy fachową wiedzę z zakresu problematyki zagrożeń społecznych, zagadnień CSR, edukacji młodzieży. Nasz wkład to też autorskie narzędzia badawcze oraz ogromna baza ekspertów dziedzin nauk społecznych i pokrewnych zagadnień. 

 

Dlaczego my

  • Nie jesteśmy anonimowi. Nasza wiedza, doświadczenie i dokonania pozwalają na wsparcie naszego Klienta silną pozycją społeczną. Nie jesteśmy jedynie podwykonawcą, jesteśmy partnerem gotowym do wspólnej pracy i nie bojącym się odpowiedzialności.
  • Jako partner zapewniamy odpowiednią znajomość pracy w branży doradczej (kulturę pracy i obsługi klienta, standardy jakości, rzetelność)
  • Współpraca z nami to również, co istotne, gwarancja obniżenia kosztów realizacji Strategii CSR, gdyż kompleksowość naszych usług pozwala na znaczące obniżenie ciężaru funkcjonowania działów powiązanych z CSR.
  • Doświadczenie które posiadamy, pozwala nam twierdzić, że CSR – jako narzędzie komunikacji firmy z otoczeniem, pozwala na rozwijanie nowych produktów i usług oraz ulepszanie istniejących, co w prostej linii przekłada się na zwiększenie wyników finansowych organizacji.