Oferta dla biznesu

Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw (ang. Corporate Social Responsibility – CSR) to dobrowolne wdrożenie polityki i przyjęcie przez zarząd przedsiębiorstwa procedur do strategii zarządzania, w zgodzie z ustawodawstwem, które zapobiegają powstawaniu problemów społecznych, zatrudnienia, środowiska naturalnego oraz łamania praw człowieka.

Szczególną uwagę zwracamy na branże w których firma, z racji profilu działalności, ma  najsilniejsze umocowanie. Naszą przewagą w świadczeniu usług dla wskazanych branż jest posiadanie praktycznego doświadczenia, gotowych schematów pracy, systemów dostaw i realizacji zadań, czy nawet narzędzi IT. Dysponujemy zapleczem, które pozwala na wdrożenie Strategii CSR przy zaangażowaniu minimum niezbędnych nakładów finansowych. Umożliwiamy realne obniżenie kosztów.

 

 

Do współpracy zapraszamy przedstawicieli każdej gałęzi biznesu. Nasze ponad 10 letnie doświadczenie stanowi solidny fundament do rzetelnej pracy dla każdego Klienta. Z kilkuset osobowym zespołem oraz ogromną bazą podwykonawców na terenie całego kraju efektywnie prowadzimy projekty dla wielu organizacji.

 

 

 

Zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić csr@mcp.org.pl

 


Alkoholowa

Społeczna odpowiedzialność producentów i dystrybutorów alkoholu jest filarem dla dobrego funkcjonowania społeczeństwa. W tym zakresie służymy wiedzą i doświadczeniem.

PR / Doradcza

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy w zakresie CSR oraz dużych zasobów związanych z realizacją projektów „społecznych”.

Edukacyjna

Z edukacją związani od zawsze. Nasze strategie i rozwiązania funkcjonują w wielu organizacjach.

Fast food

Duże doświadczenie w realizacji strategii społecznych związanych z zasadami racjonalnego żywienia stawia nas w pozycji nieocenionego partnera w realizacji programów społecznej odpowiedzialności w branży Fast Food.

Internetowa / Gry komputerowe

Multimedia ze swoimi dobrodziejstwami i zagrożeniami od zawsze stanowią naturalne środowisko naszej pracy. Dla przedstawicieli branży oferujemy szereg sprawdzonych rozwiązań w zakresie CSR.

Sportowa

Promocja sportu i zdrowego trybu życia stanowi dla nas zadanie priorytetowe. Związani z branżą sportową od kilku lat, wypracowaliśmy swoistą „intuicję” jeżeli chodzi o projekty CSR w tym obszarze.

Spożywcza

Wspieramy branżę spożywczą w budowaniu relacji z interesariuszami oraz odpowiedzialnego podejścia do pracy.

Tytoniowa

Strategia CSR dla branży tytoniowej jest istotnym elementem funkcjonowania. Odpowiednio dobrane narzędzia w skuteczny sposób pozwalają na zabezpieczenie interesów zarówno firmy jak i jej ineteresariuszy.

Zabawek i artykułów dziecięcych

Szkoła to nasze naturalne środowisko funkcjonowania. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich opiekunami. Służymy fachową wiedzą, znajomością środowiska i jego potrzeb.